wczasy i noclegi w Ostrowie

ostrowo.eu

Altamira-domki

Ostrowo, ul. Sosnowa 66

84-105 Karwia woj. pomorskie

Opinie / Pochwały gości.

Kto docenia spokój i ciszę to miejsce doskonale się nadaje do relaksu... nawet w dużym gronie rodzinnym. Bardzo czysto, przytulnie urządzone domki, pełen komfort- czuliśmy się jak w domu... Cudowne miejsce. Za rok na pewno tu wrócimy... na dłużej :)

ewelina
poniedziałek, 24 lipiec 2017r. — IP: 1604360740

Wróciliśmy z prawie dwutygodniowych wczasów w Altamirze. Pomimo niesprzyjającej aury, wakacje tegorocznego zimnego lata zaliczymy do udanych, w większości ze względu na ośrodek, w jakim mieliśmy przyjemność gościć. Na miejscu zastaliśmy uroczy domek, bardzo czysty z wygodnymi łóżkami, czystą pościelą i zadbaną łazienką. Przed domkiem ładny plac zabaw, w hotelu świetlica, do której chętnie zaglądały dzieci. Dwoje z nich wzięło udział w podchodach po lesie zorganizowanych przez załogę Altamiry, które dały im ogromną frajdę. Dla pań trzykrotnie zorganizowano w tym czasie zajęcia salsy.

Aleksandra
piątek, 19 sierpień 2016r. — IP: 1296117389

Dodaj własną opinię, pochwałę:

Z uwagi na Spam oraz naduzycia nie publikujemy adresow email. Wpisując własny email w odpowiednie pole udostepniony zostanie zabezpieczony formularz do wysłania treści na ten email bez jego upublicznienia.
dodatkowe informacje, kontakt:
zapraszamy od czerwca do sierpnia do naszego obiektu położonego nad morzem
ostanie zmiany w ofercie: 2019-03-20, edytuj własną ofertę domku letniskowego w Ostrowie

chlapowo.pl

wczasy w Chłapowie

jastrzebiagora.eu

wczasy w Jastrzębiej Górze

debki.eu

wczasy w Dębkach

karwia.eu

wczasy w Karwii

jastarnia.eu

wczasy w Jastarni